Tidsskjema 2018

Fredag 1. Juni

 

Klokken Hva Hvor/hvem
17.30 Oppvisning Haug Musikkorps Hovedinngangen Nadderudhallen
18.00 Ledermøte for svømming Nadderud idrettshall
19.00 Svømming Nadderudhallen
20.00 Lagledermøte Nadderud idrettshall

 

Lørdag 2. juni

 

Klokken Hva Hvor/hvem
10.00 Åpningsseremoni Nadderud Stadion
10.30 Oppvarming med dans GNIST
11.00 100 meter Heat 1-34
11.00 Boccia  Runde 1, Nadderud idrettshall
11.30 Boccia  Runde 2, Nadderud idrettshall
12.00 Håndball Runde 1, Nadderud Arena
12.00 Boccia Runde 3, Nadderud idrettshall
12.30 Fotball Runde 1, Bane 1-5
12.30 Boccia Runde 4, Nadderud idrettshall
12.35 Håndball Runde 2, Nadderud Arena
13.00 Boccia Runde 5, Nadderud idrettshall
13.10 Håndball Runde 3, Nadderud Arena
13.15 Fotball Runde 2, Bane 1-5
13.30 Boccia Runde 6, Nadderud idrettshall
13.45 Håndball Runde 4, Nadderud Arena
400 meter Heat 1-16
14.00 Boccia Runde 7, Nadderud idrettshall
14.00 Fotball Runde 3, Bane 1-5
14.20 Håndball Runde 5, Nadderud Arena
14.30 Boccia Runde 8, Nadderud idrettshall
14.45 Fotball Runde 4, Bane 1-5
14.55 Håndball Runde 6, Nadderud Arena
15:30 Håndball Runde 7, Nadderud Arena
18.30 Deltakerfest Thon Hotell Oslofjod, Sandvika

 

Søndag 3. juni

 

Klokken Hva Hvor/hvem
09.00 Boccia Runde 9, Nadderud idrettshall
Presisjonskast Nadderud stadion
09.30 Boccia Runde 10, Nadderud idrettshall
09.30 Håndball Runde 8, Nadderud Arena
09.10 800 meter Nadderud stadion
09.45 Fotball Runde 5 Bane 1-5
10.05 Håndball Runde 9, Nadderud Arena
10.00 Boccia Runde 11, Nadderud idrettshall
10.30 Boccia Runde 12, Nadderud idrettshall
10.30 Fotball Runde 6, Bane 1-5
Kast liten ball Nadderud stadion
10.40 Håndball Runde 10, Nadderud Arena
11.00 Boccia Runde 13, Nadderud idrettshall
11.00 Barnas Vivil Nadderud Stadion
11.15 Fotball Runde 7, Bane 1-5
11.15 Håndball Runde 11, Nadderud Arena
11.30 Boccia Runde 14, Nadderud idrettshall
11.50 Håndball Runde 12, Nadderud Arena
12.00 Fotball Runde 8, Bane 1-5
12.00 Boccia Runde 15, Nadderud idrettshall
12.25 Håndball Runde 13, Nadderud Arena
12.30 Boccia Runde 16, Nadderud idrettshall
12.45 Fotball Runde 9, Bane 1-5
13.00 Håndball Runde 14, Nadderud Arena
14.00 4×100 meter stafett Nadderud stadion
15.00 Oppvisning HMKG
15.30 Avslutning med premieuttdeling Nadderud Stadion